Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad wszystkimi procesami magazynowymi,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania infrastruktury magazynowej,

  • Organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem,

  • Dbałość o efektywność, terminowość oraz jakość realizowanych zleceń,

  • Odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów,

  • Modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze,

  • Raportowanie wyników pracy Przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych,

  • Efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu logistycznym),

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Znajomość procesów magazynowych, dystrybucji i logistyki,

  • Doświadczenie w pracy z systemem WMS i ERP,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing i Problem Solving,

  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów,

  • Samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy