Kierownik Magazynu

Media Expert

  • Jędrzejowska 45, Górna, Łódź, Zakładowa 90-92, Widzew, Łódź

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą podległego Zespołu

  • codzienna organizacja pracy magazynu, zgodnie z obowiązującymi standardami z uwzględnieniem ciągłego doskonalenia standardów i wyznaczonych wskaźników KPI

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe

  • zapewnienie terminowości i jakości obsługiwanych procesów m.in. zarządzanie procesem weryfikacji i klasyfikacji towarów wystawianych w kanałach sprzedaży, odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych, nadzór nad prawidłowym składowaniem towaru na nośnikach

  • inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do zwiększenia jakości prezentowanych ofert i efektywności sprzedaży

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur

  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami oraz firmami współpracującymi

Nasze wymagania

  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • nastawienie na działanie oraz realizację złożonych celów

  • dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system premiowy

  • obiad za 1 zł (dwa dania, wersja mięsna i wegetariańska)

  • system poleceń pracowniczych

  • prywatną opieka medyczna Medicover z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy