Oferta pracy

Kierownik Magazynu Logistycznego

Schenker Sp. z o.o.O firmie

Schenker Sp. z o.o.

Diamentowa 1

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi magazynowej klienta z branży automotive.

  • Zarządzanie magazynem o powierzchni 8.000 m2.

  • Uczestniczenie w tworzeniu standardów procesowych.

  • Budżetowanie oraz raportowanie operacyjnych i wydajnościowych wyników projektu.

  • Nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów bezpieczeństwa.

  • Definiowanie, zarządzanie i optymalizowanie procesów w zgodzie z ideą ciągłego doskonalenia.

  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu.

  • Współpraca z języku angielskim z Klientem firmy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu – warunek konieczny.

  • Swobodne komunikowanie się w języku angielskim - warunek konieczny.

  • Podejmowanie samodzielnych działań w zakresie powierzonych obowiązków.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów.

  • Szybkość podejmowania decyzji.

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

  • Podstawowa wiedzę z zakresu prawa pracy.

  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS) (mile widziane).

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia).

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania).

  • Możliwość korzystania z ZFŚS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne