Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu Logistyki Kontraktowej

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Tyniec Mały (pow. wrocławski)

    Tyniec Mały (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie podległym zespołem ok.15 pracowników

  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań w Zespole

  • kontrola pracy w Magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami

  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych

  • odpowiedni dobór, wdrożenie i rozwój Pracowników w celu utrzymania operacyjności Magazynu na określonym poziomie

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętności zarządcze – planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz kontrola realizacji zadań w podległym Zespole

  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania poprawnych wniosków

  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań

  • umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania Zespołu do osiągania celów

  • inicjatywa w zakresie wprowadzania optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów logistycznych

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki/zarządzania gospodarką magazynową będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • pełną wyzwań pracę dającą możliwość samorealizacji

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość intensywnego rozwoju w ramach Akademii Nagel Polska

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i twojej Rodziny

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy