Logo Pracuj.pl

Kierownik magazynu

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej - Curie 177

Lubin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad wszystkimi procesami magazynowymi,
  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje,
  • kompletowanie, wydawanie i zamawianie sprzętu, narzędzi, odzieży pracowniczej itp.,
  • dbanie o należyty stan magazynu i jego otoczenia,
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych,
  • zarządzanie flotą samochodów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie; preferowane kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość dokumentacji i procesów magazynowych,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie).

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kierownik magazynu, Marii Skłodowskiej - Curie 177, Lubin