Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej - Curie 177

Lubin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad wszystkimi procesami magazynowymi,

  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje,

  • kompletowanie, wydawanie i zamawianie sprzętu, narzędzi, odzieży pracowniczej itp.,

  • dbanie o należyty stan magazynu i jego otoczenia,

  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych,

  • zarządzanie flotą samochodów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie; preferowane kierunkowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość dokumentacji i procesów magazynowych,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie).

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.