Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

Solidez sp. z o.o.

  • Wojciechowska 5A, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wojciechowska 5A

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą magazynu,

  • zarządzanie podległym zespołem ok. 10 osób

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą sprzedaży w branży spożywczej;

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy zespołu;

  • Zdolności organizacyjne;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie od wyników;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Firma Solidez Sp. z o.o. zajmująca się miedzy innymi dostarczaniem towarów świeżych (owoce-warzywa, nabiał, wędliny, garmażerka) do sklepów spożywczych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy – Lublin ul. Wojciechowska 5a

Praca w godz. 4 - 12

Przewiń do profilu firmy