Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Kierownik

dystrybutor glazury, ceramiki i armatury oraz laureat głównej nagrody Salon Roku  2017, 2018, 2019, 2020 województwa lubelskiego,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie
  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw
  • Przyjmowanie towarów do magazynu
  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek
  • Fachowa obsługa klientów
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji gospodarki magazynowej

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Uczciwość
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Predyspozycje do samodzielnej obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujmy:

  • Stabilne warunki pracy - umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne