Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Seifert Polska Sp. z o.o.

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i optymalizacja procesów magazynowych

  • Kierowanie zespołem pracowników

  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami magazynu

  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów

  • Kontrola pracy w magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami

  • Kontrola stanów magazynowych i porządku na magazynie

  • Przygotowywanie miesięcznej ewidencji pracy oraz tworzenie harmonogramu pracy

  • Przygotowywanie danych do rozliczeń za usługi logistyczne

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata pracy w obszarze gospodarki magazynowej

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem

  • Doświadczenie w budowaniu pozytywnych relacji z klientem oraz silne zorientowanie na klienta

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność budowania zespołu, motywowania pracowników, delegowanie zadań

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych mile widziane

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, wysoka organizacja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dodatkowe wynagrodzenie ( 13-te wynagrodzenie )

  • Dofinansowanie karnetów sportowych i prywatnej opieki medycznej

  • Dodatkowe świadczenia urlopowe

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Przewiń do profilu firmy

Od 2016 r. współpracujemy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu jako partner studiów dualnych na kierunku Logistyka