Ta oferta pracy jest nieaktualna od 616 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik magazynu (m/k)

  • Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica
    MM/LEG/0217
    Opis stanowiska:
    • planowanie , zarządzanie i nadzór nad pracą podległych pracowników,
    • odpowiedzialność za zgodność danych pomiędzy stanem magazynowym a systemem,
    • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów związanych z gospodarką materiałową,
    • bieżąca inwentaryzacja na podległym obszarze,
    • zapewnienie ciągłości dostaw na oraz z produkcji przy współpracy z działem zakupów,
    • monitoring stanów magazynowych komponentów i gotowych wyrobów,
    • współpraca z dostawcami i klientami,
    • sporządzanie raportów.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie wyższe,
    • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
    • bardzo dobra znajomość procesu przepływu materiałów oraz gospodarki magazynowej,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
    • praca w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis