Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla Firmy Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

Kierownik Magazynu Numer ref.: Nr. Ref. : KM/DK

Obowiązki:

  • Zapewnienie nadzoru nad pracą magazynu,
  • Organizacja pracy podległego 7-mio osobowego zespołu pracującego na 2 zmiany,
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania magazynu oraz optymalizację procesów,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur oraz przepisów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Prowadzenie audytów na magazynie w celu zapewnienia zgodności ze standardami, wymogami prawa i regulacjami wewnętrznymi,
  • Reprezentowanie magazynu w kontaktach z klientami oraz dostawcami usług,
  • Utrzymywanie aktywnej współpracy z innymi działami firmy,
  • Analiza zgodności stanów magazynowych i fizycznych z systemem WMS,
  • Kontrola terminowych załadunków do klientów oraz rozładunków od dostawców,
  • Kontrola obiegu dokumentów dostaw oraz wysyłkowych,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy,
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP w Magazynie,
  • Kontrola oraz utrzymywanie w odpowiednim stanie wózków widłowych oraz sprzętu magazynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe,
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze magazynu firmy produkcyjnej  - najchętniej wysokiego składowania,
  • Umiejętności z zakresu zarządzania i motywowania podległego zespołu,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Nasz Kient oferuje:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne