Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy magazynu oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów z zakresu magazynowania i logistyki wewnętrznej
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP, współpraca w zakresie ich doskonalenia oraz angażowania zespołu
  • Motywowanie i podnoszenie kwalifikacji podległego zespołu pracowników
  • Dbałość o efektywne wykorzystanie powierzonych zasobów materialnych i niematerialnych (know-how, wyposażenia magazynu, potencjału pracowniczego, etc.)
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji i dbałość o zgodność stanów magazynowych
  • Zarządzanie transportem we współpracy z działem centralnym
  • Planowanie budżetu dla obszaru logistyki wewnętrznej, współpraca z działem kontrolingu w zakresie bieżącej kontroli kosztów
  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Planowanie i wdrażanie optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Solidne doświadczenie na kierowniczym stanowisku w logistyce magazynowej w branży produkcyjnej
  • Zaangażowanie i proaktywność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i samodzielnego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość MS Office oraz programu SAP
  • Mile widziane doświadczenie związane z projektami relokacji/ otwierania nowych magazynów

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny
  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami
  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy
  • Pracę z najnowszymi technologiami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości jazdy samochodem milionów ludzi? Dołącz do miejsca, gdzie cenimy nie tylko doświadczenie i kompetencje, ale także osobowość i indywidualne cechy każdego z pracowników. Dołącz do zespołu, w którym będziesz czuć się dobrze. Dołącz do Bosch w Mirkowie!

Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Jakość, R&D Automotive, Kontroling finansowy czy HR

Kierownik Magazynu, Wrocławska 43, Mirków (pow. wrocławski)