Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Mława, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Mława

    Eurocash Cash&Carry

    największa pod względem liczby posiadanych placówek sieć hurtowni typu cash&carry w Polsce, licząca 190 hal, poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

    Kluczowe zadania:

    • Efektywne zarządzanie gospodarką magazynową w hurtowni,
    • Koordynowanie pracy podległych pracowników.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać doświadczenie na stanowisku kierowniczym (w sklepie lub w hurtowni artykułów spożywczych czy chemicznych),
    • Wykazać się doświadczeniem w zarządzaniu zespołem (ok. 5-10 osób),
    • Dysponować uprawnieniami do obsługi wózków widłowych i posiadać aktualną książeczkę sanepid,
    • Mieć doświadczenie w obsłudze klienta,
    • Obsługiwać komputer na poziomie minimum podstawowym,
    • Charakteryzować się komunikatywnością, sumiennością oraz dobrą organizacją pracy.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego,
    • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, kart sportowych i prywatnej opieki zdrowotnej.
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).