Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu - mroźnia składowa

KUŁTON TRANSPORT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • Czekanów (pow. ostrowski), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

KUŁTON TRANSPORT Sp. z o. o. Sp. k. jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku TSL. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym, transporcie materiałów niebezpiecznych oraz składowaniu towarów w mroźni składowej. Jako operator logistyczny zapewniamy swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętej logistyki.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • nadzór oraz koordynacje całego procesu magazynowego i logistycznego - przyjęcie, magazynowanie, kompletacja zamówień, wysyłka oraz  nadzór techniczny i serwisowy nad magazynem i sprzętem;
  • odpowiedzialność za zgodność ilościową stanu magazynowego z prowadzoną dokumentacją systemową;
  • pozyskiwanie klientów z całej UE i nie tylko, przygotowywanie umów oraz opieka nad klientem;
  • kontrolę i optymalizację kosztów w podległym obszarze, odpowiedzialność za wskaźniki efektywnościowe;
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i zasad BHP;
  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i rozliczanie efektów pracy;
  • kreowanie nowych rozwiązań i narzędzi wspierających biznes;
  • raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w mroźni składowej min. 3 - letnie;
  • bardzo dobra znajomość procesów operacyjnych w obszarze magazynu (dostaw, przepływów, wysyłek, kompletacji, obiegu dokumentów, zarządzania infrastrukturą magazynu);
  • znajomość wskaźników efektywności i narzędzi usprawniających procesy logistyczne oraz praktyka w stosowaniu metod analizy kosztów i jakości;
  • znajomość rynku klientów z zakresu: logistyki kontraktowej, FMCG i nie tylko;
  • umiejętność negocjowania warunków handlowych i operacyjnych z potencjalnymi i obecnymi klientami;
  • umiejętność myślenia strategicznego i organizacyjnego oraz zdolności analityczne;
  • silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • międzynarodowe, profesjonalne środowisko pracy oraz atmosferę opartą na szacunku, otwartej komunikacji i współpracy;
  • możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych kompetencji, cennego doświadczenia i podjęcia się nowych wyzwań;
  • benefity w postaci ubezpieczenia na życie, lunch, inne.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne