Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MOSTVA Sp. z o. o. w MszczonowieO firmie

  • Mszczonów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MOSTVA Spółka z o. o.
zatrudni na stanowisko

Główne obowiązki:

  • organizowanie pracy w magazynie oraz współpraca z innymi działami Spółki
  • zapewnienie płynności pracy magazynu
  • optymalizowanie kosztów działania magazynu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego kilkuosobowego zespołu
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, sumienność i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Pożądane:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (UDT II WJO)
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz znajomość programu DMS/KANRI

Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
    • system wynagradzania miesięczny oraz premie uzależnione od wyników
    • możliwość rozwoju / podnoszenie kwalifikacji
    • konwersacje językowe w godzinach pracy
    • możliwość wynajmu samochodu w programie pracowniczym

  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną Medicover

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy/przekraczającym dane niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownik Magazynu.”

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA sp. z o.o. dodatkowo prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne