Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Antal Engineering & Operations

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy magazynu, m.in. odbiorów, transportu, przechowywania materiałów i produktów.

  • Nadzór nad działalnością magazynu,

  • Organizowanie pracy personelu magazynu,

  • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,

Wymagania pracodawcy

  • Min 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża  produkcyjna),

  • Doświadczenie w planowaniu procesów logistycznych i ich optymalizacje , ciągłe doskonalenie procesów magazynowania

  • Znajomość zagadnień związanych z logistyką, produkcją, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją,

  • Znajomość praktyk związanych z magazynowaniem oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem,

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • atmosferę otwartości i nastawienie na współpracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • dodatkowe benefity