Oferta pracy

Kierownik magazynu

Govecs Poland Sp. z o. o. O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

GOVECS jest europejskim liderem na rynku producentów skuterów i pojazdów elektrycznych. Każdego dnia w Monachium i we Wrocławiu ponad 300 pracowników z pasją tworzy przyszłościowe rozwiązania dla miejskiej mobilności. Portfolio produkowanych przez nas pojazdów oraz projektów w jakie jesteśmy angażowani dynamicznie się powiększa. W związku z rozwojem poszukujemy zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie efektywnej gospodarki magazynowej
  • Nadzór nad podległymi pracownikami oraz wyznaczanie celów zgodnych z celami firmy
  • Organizacja przestrzeni magazynowej
  • Zarządzanie procesem wydawania materiałów do produkcji
  • Monitorowanie KPI
  • Tworzenie procedur, instrukcji, standardów
  • Współpraca z innymi działami dla uzyskania najlepszych rozwiązań i rezultatów
  • Ciągłe doskonalenie procesów, a także podnoszenie jakości procesów
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
  • Kontrola nad kosztami powiązanymi z magazynowaniem
  • Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych
  • Organizacja oraz przeprowadzenie inwentaryzacji

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość systemów magazynowania oraz dostępnych na rynku rozwiązań transportu wewnętrznego,
  • Znajomość przepisów BHP w obszarze magazynu wysokiego składowania
  • Znajomość zagadnień prowadzania i rozwoju zespołu
  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów pakietu Office i systemów ERP
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazną atmosferę i zespół zorientowany na współpracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opiekę medyczną
  • Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy