Kierownik magazynu

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, firmy otwierającej nowe centrum logistyczno-dystrybucyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Kierownik magazynu

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem, dbanie o jego rozwój i efektywną realizację zadań całego działu

  • Planowanie, organizowanie i koordynacja procesów logistycznych w celu zapewnienia najwyżej jakości i efektywności

  • Odpowiedzialność za kompletację zamówień oraz działania ekspedycyjne

  • Zapewnienie środków i sprzętu niezbędnych do funkcjonowania magazynu

  • Wdrażanie polityk i standardów logistycznych do powierzonego działu

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych

  • Negocjowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki związane z logistyką)

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych

  • Umiejętności zarządzania dużym zespołem i motywowanie do realizacji celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozbudowany pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie posiłków itp.

  • System premiowy

  • Praca na rozwojowym stanowisku w nowopowstającym centrum logistycznym

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Przewiń do profilu firmy