Oferta pracy

Kierownik Magazynu

ZPHU Alsecco Sp. z o.o.

  • Karpacka 6, Nysa
    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Karpacka 6

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz sprawnego przepływu i magazynowania towarów

  • kontrola zasobów magazynu

  • nadzorowanie prawidłowości i terminowości obsługi klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • organizacja pracy podległego zespołu

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

  • przestrzeganie norm i procedur obowiązujących w firmie w celu zapewnienia prawidłowego obrotu towaru w magazynie

  • udział w inwentaryzacjach oraz odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

  • systemowa obsługa dokumentacji magazynowej

  • współpraca wewnętrzna z różnymi działami w firmie

  • administrowanie reklamacjami dotyczącymi problemów z dostawcami

  • aktualizacja stanu zapasów magazynowych

  • nadzorowanie prac porządkowych w obrębie magazynu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • znasz i w praktyce potrafisz wykorzystać metody i narzędzia związane z zarządzaniem magazynem

  • potrafisz w dobrym stopniu obsługiwać komputer w zakresie MS Office

  • potrafisz zarządzać zespołem

  • posiadasz rozwinięte zdolności interpersonalne i jesteś otwarty/a na współpracę z innymi

  • rozwiązywanie problemów i sprawne podejmowanie decyzji przychodzi Ci z łatwością

  • potrafisz pracować pod presją czasu

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane)

To oferujemy

  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki

  • dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego

  • możliwość uczestnictwa w licznych rekrutacjach wewnętrznych (w pierwszej kolejności szukamy talentów u siebie)

  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez realizację naszego planu strategicznego Horyzont2025

  • przyjazną atmosferę pracy oraz bardziej doświadczonych kolegów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Alsecco jest jednym z największych producentów stolarki otworowej w Polsce.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, dbałości o jakość, precyzyjnemu zarządzaniu, Alsecco z małej firmy stało się istotnym graczem na europejskim rynku stolarki okiennej.

Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce!

Przewiń do profilu firmy