Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

Integer Group Services Sp. z o.o

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • raportowanie operacji magazynowych oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • kontrolowanie stanów magazynowych

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem i statusowaniem operacji magazynowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu – 2 lata (warunek konieczny)

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel

  • łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach

Mile widziane

  • znajomość zasad Lean Management

To oferujemy

  • umowę o pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • dodatkową premię - adekwatną do Twojego zaangażowania

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do Oddziału Przedstawicielskiego w Olsztynie poszukujemy: Kierownika Magazynu.

Przewiń do profilu firmy