Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilku osobowym zespołem

  • nadzorowanie działalności magazynu przeładunkowego

  • wdrażanie standardów firmy i optymalizacja procesów magazynowych

  • usprawnianie obowiązujących w magazynie standardów BHP

  • raportowanie wyników magazynu

  • opracowywanie założeń budżetowych oraz odpowiedzialność za realizację budżetu

  • kierowanie kilkuosobowym zespołem oraz dbałość o rozwój Pracowników

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji

  • dbałość o terminowość i jakość obsługiwanego procesu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem magazynowym

  • umiejętności analityczne

  • umiejętności budowania i motywowania zespołu Pracowników

  • znajomość zagadnień finansowych związanych z budżetowaniem

  • komunikatywność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w nowe projekty i rozwiązania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT (mile widziane)

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość Exela

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w nowoczesnym magazynie

  • zarządzanie magazynem z możliwość samorealizacji, podejmowania ciekawych wyzwań

  • cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony, następnie nieokreślony)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (płatne zawsze na czas, przed końcem miesiąca)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzytsania z ubezpieczenia grupowego

  • codzienne drugie śniadanie- zdrowa przekąska

  • benefit w postaci karty płatniczej doładowanej przez pracodawcę

  • imprezy integracyjne

  • dofinansowanie do wakacji

  • karta Multisport

  • wypłata zawsze na czas do 10 dnia każdego miesiąca

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.