Kierownik magazynu

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2018-08-03
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-09-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Młoda, prężnie rozwijająca się firma, z kapitałem zagranicznym, zajmująca się produkcją automotiv, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Oferujemy :

    • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
    • Udział w nowatorskich projektach w młodym, ambitnym zespole specjalistów,
    • Możliwość rozwoju i szkoleń,
    • Stabilne warunki wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia pracy,

    Zadania:

    • Zarządzanie gospodarką magazynową,
    • Znajomosc odbiegu dokumentacji magazynowej (PZ, WZ, FIFO),
    • Zarządzanie pracą podległego zespołu,
    • Znajomosść zagadnien BHP,
    • Praca w systemie MRP, przygotowywanie i analiza raportów,
    • Optymalizacja procesów gospodarki magazynowej, efektywne planowanie przestrzeni magazynowej,
    • Nadzór nad transportem wewnętrznym,
    • Koordynacja pracy magazynów zgodnie z potrzebami sprzedaży i  produkcji,

    Szukamy osoby :

    • Z dobrą znajomość języka angielskiego,
    • Z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku lub pokrewnym (min 2 lata),
    • Z wiedzą z zakresu gospodarki magazynowej,
    • Z wykształceniem wyższym, najchętniej z obszaru logistyki,
    • Uczciwej, zaangażowanej, skrupulatnej,
    • Z umiejętnością praktycznej obsługi komputera w zakresie programów magazynowych oraz MS Office,
    • Posiadającej prawo jazdy kat. B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).