Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

TBM Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski
    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy
  • Nadzór nad efektywną i terminową realizacją zleceń wysyłek
  • Nadzór nad efektywną i terminową realizacją podległych procesów
  • Nadzór nad zgodnością wszystkich procesów magazynowych uwzględnieniem zasad BHP oraz ppoż
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich poprzez stałe utrzymywanie odpowiednich kompetencji pracowników oraz udział w procesach rekrutacyjnych
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji dotyczących pracy poszczególnych komórek organizacyjnych
  • Współtworzenie budżetu, nadzór nad jego realizacją oraz raportowanie wskaźników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, przywództwa, motywacji i umiejętność planowania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, przepisów BHP oraz ppoż
  • Znajomość pakietu MS Office i programów typu ERP
  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania odpowiednich decyzji

To oferujemy

  • Umowa o pracę oraz przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii,
  • Dostępność pakietu medycznego,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje

Kierownik Magazynu, Ostrowiec Świętokrzyski