Oferta pracy

Kierownik Magazynu

pawo-men sp. z o.o. sp.k

3 5005 000 brutto / mies.
  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem około 6 osobowym oraz powierzchnią magazynową około 800 m2,

  • planowanie, organizowanie oraz kierowanie procesami związanymi z funkcjonowaniem obszaru dystrybucji do sieci salonów stacjonarnych i e-commerce;

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu , szkolenie pracowników;

  • inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych;

  • dbałość o efektywność , terminowość oraz jakość realizowanych zadań;

  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje;

  • modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze;

  • dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5 S;

  • zapewnienie sprawnej komunikacji z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane o profilu logistycznym );

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min.3 lata ( najchętniej w dużym centrum dystrybucji );

  • znajomość procesów magazynowych , dystrybucji i logistyki ;

  • doświadczenie w pracy z systemem WMS i ERP;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;

  • wysokie zdolności organizacyjne i analityczne;

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne , przywódcze, motywacji i umiejętności planowania.

To oferujemy

  • umowa o prace;

  • prywatna opieka medyczna;

  • zniżki na zakupy w salonie firmowym;

  • bardzo dobre warunki socjalne;

  • darmowy parking na terenie firmy;

  • przyjemna atmosfera firmy rodzinnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy