Oferta pracy

Kierownik Magazynu

KBT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu podczas dedykowanej zmiany

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem operacji magazynowych

  • Efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • Nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem towaru

  • Raportowanie operacji magazynowych

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 2 lata (warunek konieczny)

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel

  • Łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w zespole międzynarodowym)

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w zgranym zespole, gdzie dobra atmosfera pracy jest gwarant

  • owana!

  • Stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku (produkcja i sprzedaż akcesoriów na place zabaw)

  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Opis oferty

Jesteśmy liderem na rynku akcesoriów na place zabaw !!!

Niesiemy radość i zabawę dzieciom na całym świecie:-)