Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

FOR LIGHT sp. z o.o.

  • Podmiejska 7, Piekary Śląskie
    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Podmiejska 7

Piekary Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą podległego personelu

  • kontrola i nadzór nad wszelkimi działaniami w obszarze magazynu i w zakresie gospodarki magazynowej

  • przyjmowanie i przechowywanie gotowych produktów, surowców oraz zapasów

  • kontrola zgodności przychodzących materiałów z zamówieniami i specyfikacjami

  • określanie efektywnych procedur magazynowania towarów

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej.

  • planowanie strategi logistycznych

Nasze wymagania

  • umiejętności organizacyjne

  • umiejętność zarządzania zasobem ludzkim

  • znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki

  • zdolności organizacyjne

  • wyobraźnia przestrzenna

  • skrupulatność / sumienność

  • inicjatywa / przedsiębiorczość

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w zgranym zespole

O nas

For Light - to firma z branży oświetleniowej, która na rynku funkcjonuje od ponad 20 lat. Pod tym szyldem znajduje się szeroki asortyment produktów w tym: produkty dekoracyjne dla domów i hoteli, źródła światła, filamenty oraz panele LED, plafoniery, reflektory, systemy liniowe i przemysłowe, specjalistyczne źródła fotooptyczne.

Praca w Piekarach Śl. - zaraz przy zjeździe z Autostrady A1 na węźle Bytom / Piekary Śląska.