Kierownik Magazynu

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad działalnością magazynu;
  • Organizowanie i zarządzanie zespołem pracowniczym (rozliczanie czasu pracy);
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej (obsługa sytemu typu WMS);
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów (monitoring stanów magazynowych, inwentaryzacje, planowanie napraw i wymiany sprzętu);
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur;

Oczekiwania:

  • Min. 5 letnie doświadczanie na stanowisku kierowniczym w logistyce (mile widziane w Firmie produkcyjnej);
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (do 10 pracowników);
  • Łatwość podejmowania decyzji i odpowiedzialność;
  • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio- zaawansowanym;
  • Uprawnienia na wózek widłowy;

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
    w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę
    o pracę
  • Możliwość
    rozwoju
    zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, obiady
    w Firmie, dofinansowanie
    do sportu)

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem w tytule wiadomości proszę
wpisać „Kierownik Magazynu"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy