Oferta pracy

Kierownik Magazynu

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad działalnością magazynu i transportu.

  • Organizowanie i zarządzanie zespołem pracowniczym (rozliczanie czasu pracy).

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej (obsługa sytemu typu WMS, ERP).

  • Optymalizacja efektywności kosztowej transportu.

  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów (monitoring stanów magazynowych, inwentaryzacje, planowanie napraw i wymiany sprzętu).

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur.

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczanie na stanowisku kierowniczym w logistyce (mile widziane w Firmie produkcyjnej).

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (do 10 pracowników);

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Łatwość podejmowania decyzji i odpowiedzialność.

  • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność budowania autorytetu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio- zaawansowanym.

  • Uprawnienia na wózek widłowy wysoki skład.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Premie roczne

  • Karty Sodexo

  • W piątki pracujemy do 14.00

  • Obiady w Firmie