Oferta pracy

Kierownik Magazynu

GEFCO PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem o powierzchni 4 tys. m2 pod względem finansowym i operacyjnym,

  • Zarządzanie zespołem, dbałość o rozwój i zaangażowanie pracowników

  • Zarządzanie środkami trwałymi i urządzeniami przypisanymi do podległego obszaru

  • Tworzenie budżetu rocznego i jego poszczególnych korekt

  • Optymalizacja procesów logistycznych pod względem potencjalnych zysków (rentowność, wydajność, jakość, ergonomia pracy)

  • Dostarczenie poziomu jakości usług zgodnego z wymaganiami Klienta

  • Współpraca z Klientem w zakresie rozwoju logistyki magazynowej

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w celu realizacji wymagań Klienta

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo podległego personelu i obszaru z zastosowaniem zasad BHP

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu

  • Doświadczenie w budowaniu i angażowaniu zespołu

  • Znajomość procesów magazynowych oraz systemu WMS

  • Doświadczenie w optymalizację procesów magazynowych przy wykorzystaniu metodyki i narzędzi LEAN

  • Znajomość język angielski na poziomie B2

  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

  • Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

  • Prawo jazdy kategorii „B”

To oferujemy

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i merytoryczne wsparcie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, akademie i projekty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią

  • Kafeteryjny system benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)

  • Dopłaty z ZFŚS

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy