Oferta pracy

Kierownik Magazynu

NEXTERIO sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta;

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży;

  • Wsparcie kierownika w efektywnym zarządzaniu podległym zespołem;

  • Administrowanie dokumentacją sprzedażowa oraz personalną, gospodarowanie zasobami magazynowymi oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • Dbanie o wizerunek sklepu, dostępność towaru oraz ekspozycję.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym (branża materiałów budowlanych jest dodatkowym atutem);

  • Lubisz pracę z klientem.

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę;

  • Wysokie i terminowo wypłacane wynagrodzenie;

  • Premię uzależnioną od wyników sklepu;

  • Możliwość awansu, stały rozwój;

  • Realny wpływ na swój comiesięczny harmonogram pracy;

  • Świetną atmosferę;

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, na preferencyjnych warunkach.

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy