Kierownik Magazynu

Devire

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy o profilu technicznym, do oddziału zlokalizowanego w Wielkopolsce, poszukujemy doświadczonego Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych

  • Podział i delegowanie obowiązków, motywowanie i angażowanie pracowników w projekty usprawniające

  • Nadzór nad stanami magazynowymi, procesami inwentaryzacji

  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej, optymalizacji

  • Kordynacja funkcjonowania magazynu, prawidłową realizację zadań operacyjnych

  • Kontrola bieżących kosztów operacyjnych i ich optymalizacji

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem przyprodukcyjnym

  • Znajomość systemu SAP i sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu Office

  • Zainteresowanie rozwojem podległych procesów i inicjatywa w działaniu

  • Doświadczenie w efektywnym wykorzystaniu narzędzi Lean Manufacturing

  • Umiejętność budowania autorytetu i kierowania zespołem

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (praca w ramach międzynarodowej korporacji)

Pracodawca oferuje

  • Odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej organizacji

  • Możliwości rozwoju wewnątrz struktur

  • Pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych, szkoleniach

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy