Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla dużego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania na stanowisku:

    • nadzór nad przestrzeganiem zasad dotyczących obrotu towarem na terenie magazynu dystrybucyjnego (Cross-dock)
    • oraz wszelkich prac związanych z gospodarką magazynową,
    • planowanie prac w obszarze gospodarki magazynowej,
    • zapewnienie odpowiedniej jakości i efektywności kilkunastoosobowego zespołu magazynowego,
    • minimalizację ryzyka uszkodzeń przeładunkowych,
    • dostosowywanie obsady zmian do prognozowanych ilości towaru,
    • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji,
    • nadzór nad technicznym utrzymaniem magazynu- współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego
    • nadzór nad utrzymaniem czystości na terenie magazynu, rozliczanie firmy sprzątającej z jakości wykonywanej pracy
    • zapewnienie ścisłej, efektywnej współpracy magazynu z innymi działami.

    Wymagania:

    • minimum 2 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym w organizacji pracy zmianowej,
    • doświadczenie w pracy przy dużych operacjach magazynowych
    • wiedza z obszarów BHP, PPOŻ, ADR i prawa pracy,
    • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej,
    • wiedza z zakresu obrotu paletowego,
    • zdolność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i praktyczna bardzo dobra umiejętność posługiwania się wózkami widłowymi,
    • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy,
    • znajomość systemów TMS.

    Wybranym Kandydatom Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • system premiowy,
    • docelowo praca w trybie jednozmianowym, w początkowym okresie konieczność pracy na 2 zmiany w celu ustawienia procesów,
    • rozwój zawodowy w szybko rozwijającej się firmie,
    • darmowa opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami,
    których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252