Oferta pracy

Kierownik Magazynu (Praga-Czechy)

eobuwie.plO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad działaniami w obszarze gospodarki magazynowej i optymalizacją procesów magazynowych,

  • Zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia,

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • Kontrola dokumentacji magazynowej,

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji zgodnie z procedurami oraz terminami,

  • Dbałość o poprawność stanów magazynowych,

  • Zarządzanie pracą podległego personelu (magazynierów),

  • Ścisła współpraca z działem logistyki,

  • Nadzór nad załadunkiem/rozładunkiem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka i pokrewne),

  • Znajomość języka czeskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Gotowość do relokacji do Pragi (Czechy) - warunek konieczny,

  • Kompetencje w zakresie - planowania, organizowania, monitorowania oraz kontroli, realizacji zadań w podległym zespole,

  • Znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych,

  • Znajomość zagadnień dotyczących inwentaryzacji,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Zdolność myślenia analitycznego,

  • Dobra znajomość pakietu MS-Office,

  • Gotowość do odbycia 4-6 -tygodniowego szkolenia stanowiskowego we wskazanym mieście w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

  • stabilne warunki zatrudnienia

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy