Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MAAN sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MAAN sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i organizacja pracy podległego zespołu magazynierów

  • Nadzorowanie przyjęć towaru do magazynu /odbiór jakościowy i ilościowy/

  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi

  • Kontrola i nadzór załadunków

  • Nadzorowanie przepływu towarów

  • Przechowywanie towaru z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji

  • Prowadzenie stanów magazynowych

  • Weryfikacja stopnia realizacji zapotrzebowań produkcyjnych

  • Planowanie i nadzorowanie załadunków i rozładunków

  • Wystawianie dokumentów magazynowych MMP, MMW, WM, PZ, obsługa systemu CDN XL

  • Przyjmowanie reklamacji

  • Gospodarowanie odpadami

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Przełożonego

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie na kierowniczym stanowisku w magazynie w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Znajomość programów magazynowych

  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP, mile widziane doświadczenie w CDN XL

  • Bardzo dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania

  • Dobra organizacja pracy

  • Wymagana systematyczność w pracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń/premia uznaniowa/

  • Karta Benefit System

  • Szkolenia rozwojowe

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych. Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy