Oferta pracy

Kierownik magazynu

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko kierownik magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie zespołu (rekrutacje, ocena pracowników, budowanie atmosfery w zespole)

  • zapewnienie ciągłości pracy magazynu (zarządzanie urlopami/absencjami, grafikiem)

  • organizacja pracy magazynu (optymalna organizacja procesów wejścia/wyjścia, zakup materiałów eksploatacyjnych)

  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów magazynowych

  • efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową, zapewnienie optymalnej gospodarki odpadami i opakowaniami

  • bieżące organizowanie pracy podległego zespołu oraz praca z zespołem

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki magazynowej

  • bardzo dobra samoorganizacja

  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrej atmosfery pracy

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie

  • praca w systemie 1 zmianowym, w nowoczesnym obiekcie magazynowym

  • udział w tworzeniu i rozbudowie procedur i systemów optymalizujących operacje magazynowe

  • stabilne zatrudnienie w zgranym zespole

  • pracę w firmie której nadrzędną wartością jest etyka i poszanowanie godności pracownika

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy