Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
    Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi Klientami,
    wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

    W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

    KIEROWNIK MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Pruszków

    Zadania:

    • Nadzorowanie i organizacja pracy podległego zespołu magazynierów
    • Zlecone prace magazynowe
    • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi
    • Nadzorowanie przepływu towarów
    • Prowadzenie stanów magazynowych
    • Planowanie i nadzorowanie załadunków i rozładunków
    • Wystawianie dokumentów magazynowych
    • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Kierownika Działu Zaopatrzenia

    Wymagania:

    • Wymagane doświadczenie na kierowniczym stanowisku w magazynie w firmie produkcyjnej
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Znajomość programów magazynowych
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu CDN XL
    • Bardzo dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania
    • Dobra organizacja pracy
    • Wymagana systematyczność w pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowa o pracę
    • Karta multisport

    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając: