Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MedivetO firmie

  • Radonice 46B, Radonice (pow. warszawski zachodni), Sochaczew, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, planowanie i monitorowanie wszystkich działań operacyjnych w magazynie.

  • Nadzór nad procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie terminowości i jakości działań.

  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania magazynu i proponowanie działań usprawniających.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych warunków przechowywania produktów.

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów dotyczących rotacji towarów i zapasów

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji zgodnie z procedurami.

  • Nadzór i przestrzeganie przepisów BHP i P/POŻ.

  • Zarzadzanie zespołem.

  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 3 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu lub Kierownika Zmiany – warunek konieczny

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe.

  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji magazynowej i obiegu dokumentów magazynowo-logistycznych w firmie.

  • Umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów na bieżąco.

  • Efektywne zarządzanie zespołem.

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów MS Word i MS Excel.

  • Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość i opanowanie.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

  • Znajomość procedur związanych z przechowywaniem i warunkami składowania produktów farmaceutycznych – mile widziane.

To oferujemy

  • praca na 1 zmianę w godz. 8-16

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie

  • kwartalny system premiowy

  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • spełnianie Twoich marzeń w ramach firmowej loterii :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Medivet

Firma MEDIVET S.A. jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów farmacji weterynaryjnej w Polsce. Jesteśmy częścią amerykańskiej grupy Covetrus.

Przewiń do profilu firmy