Kierownik Magazynu Reklamacji

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 24 wrz 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie oraz kierowanie procesami

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe dla podległego obszaru

  • inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych

  • kontrola przestrzegania regulaminu pracy oraz przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • minimum 3 – letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzanie zespołem 80-100 osób

  • doświadczenie i umiejętność pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia

  • dobrej organizacji pracy, wyznaczania priorytetów i orientacji na cel

  • umiejętność pracy z Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość awansu

  • do 1500 zł za polecenie pracownicze

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś liderem – odwróć się i zobacz, czy ktoś za tobą podąża (Alfred W. Travers). Potrafisz kierować zespołem? Masz coś, co przyciąga ludzi? Więc ta praca jest dla Ciebie!