Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-08-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kierownik Magazynu
    Miejsce pracy: Sady (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie magazynem przeładunkowym we wszystkich aspektach działalności, w szczególności planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów
    • rozwój kompetencji i motywowanie podległych pracowników,
    • nadzór nad produktywnością, kontrolą kosztów oraz jakością pracy Terminala,
    • osiąganie uzgodnionych wskaźników oraz ich bieżąca kontrola,
    • organizacja pracy i zarządzanie czasem pracy podległych osób
    • efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową,
    • dbałość o dostępność narzędzi pracy
    • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu magazynem, mile widziane przeładunkowym,
    • zdolności przywódcze i organizacyjne w kierowaniu i zarządzaniu zespołem pracowniczym,
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
    • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
    • komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich,
    • umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole,
    • umiejętność wywierania wpływu,
    • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
    • mile widziane wykształcenie wyższe,

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole, w którym dbamy o dobrą atmosferę
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą
      i inne).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj Teraz.