Oferta pracy

Kierownik Magazynu

EL-TEAM Sp. z o.o.O firmie

EL-TEAM Sp. z o.o.

aleja Młodych 26-28

Siemianowice Śląskie

Od blisko 30 lat reprezentujemy na polskim rynku firmy z Niemiec, Włoch i Słowenii. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem kilku  innowacyjnych marek z obszarów: elektrotechnika, automatyka budynków oraz wentylacja. Nasi Klienci to sieci hurtowe, firmy instalacyjne, producenci urządzeń elektrotechnicznych, oraz przemysł.  W związku z wdrażanymi zmianami organizacyjnymi poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Nadzór nad działalnością magazynu poprzez:

  • Organizowanie pracy czteroosobowego personelu magazynu,
  • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów (przygotowanie produktów do wysyłki, przygotowanie listów przewozowych, wydanie towaru kurierom i klientom),
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej (przyjmowanie, sprawdzenie i właściwe rozmieszczenie towaru),
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów i zgodności stanów magazynowych ze stanami w systemie komputerowym (okresowe inwentaryzacje stanów magazynowych),
  • Przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia (przygotowywanie i uzgodnienie z przełożonym porządku prac, np. naprawy i wymiany sprzętu),
  • Przyjmowanie towaru i odpowiadanie za reklamacje dotyczące problemów związanych z dostawą towaru,
  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę wydajności procesów i skuteczności procedur,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zgodność z procedurami BHP i Ppoż.

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość programów MSOffice).

Dodatkowe oczekiwania:

  • Zainteresowanie rozwojem podległych pracowników, procesów i inicjatywa w działaniu,
  • Gotowość do przyjęcia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań,
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Umiejętność budowania autorytetu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Zapewniamy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną,
  • Czyste i bezpieczne środowisko pracy.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanem dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EL-TEAM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie, Al. Młodych 26-28 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy