Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Krakowska 87

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych,

  • bieżące zarządzanie podległym zespołem, delegowanie i egzekwowanie zadań,

  • terminowa realizacja zadań,

  • dbałość o zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie,

  • inicjowanie oraz aktywny udział w projektach optymalizacyjnych,

  • raportowanie do przełożonego,

  • współpraca z pozostałymi zespołami logistyki oraz innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,

  • doświadczenie w logistyce e-commerce,

  • gruntowna wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,

  • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialne podejście do pracy,

  • otwartość na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • znajomość obsługi mobilnych kolektorów danych.

To oferujemy

  • stałą, stabilną pracę,

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • szkolenia zawodowe,

  • realny wpływ na funkcjonowanie podległego obszaru,

  • zniżki pracownicze.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy