Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik magazynu sklepu internetowego

  • Stojadła (pow. miński), mazowieckie
  • Kierownik
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ArteSania S.C.

    nastrychu.pl

    wildorchidcrafts.com

    dekoracyjnatasma.pl

    Miejsce pracy: Stojadła (pow. miński)

    Miejsce pracy: Stojadła / Mińsk Mazowiecki

    Region: mazowieckie

    Głównymi zadaniami Kierownika Magazynu jest rozdzielenie i organizacja pracy w przypisanym dziale.

    Codzienne kontrolowanie i nadzorowanie działań magazynowych w celu zapewnienia terminowej dostawy jak i kontrola zapasów stanu magazynowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za optymalizację procesów e-commerce.

    OBOWIĄZKI

    • Zaprojektowanie i wdrożenie logistyczne obszaru magazynowego
    • Inicjowanie i wprowadzanie usprawnień, optymalizacja procesów operacyjnych pod kątem kosztów, jakości oraz wydajności
    • Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (m.in. tworzenie grafików pracy, podział zadań, egzekwowanie przestrzegania procedur)
    • Terminowa realizacja zamówień
    • Dbałość o poprawność stanów magazynowych.
    • Przyjmowanie towaru od dostawcy z zagranicy
    • Nadzór nad dokumentacją magazynową
    • Przeprowadzanie inwentaryzacji całościowych
    • Zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie magazynu
    • Rekrutacja, selekcja i szkolenie nowych pracowników
    • Budowanie struktury magazynu
    • Monitorowanie i raportowanie o efektywności prowadzonych prac na magazynie
    • Ścisła współpraca z pozostałymi kierownikami zmian oraz działami firmy
    • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
    • Nadzorowanie utrzymywania ładu i porządku w magazynie
    • Tworzenie procedur
    • Aktywne uczestniczenie w budowaniu polityki firmy
    • Ciągłe doskonalenie procesów usprawniających pracę w obszarze logistyki e-commerce
    • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości w obszarze logistyki e-commerce
    • Udział w projektach rozwoju e-commerce na rynkach zagranicznych

    WYMAGANIA

    • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie we wdrożeniu całego magazynu od podstaw
    • Posiadanie wiedzy z zakresu gospodarki magazynowej, procesów magazynowych (preferowane doświadczenie w obszarze e-commerce)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność decydowania oraz wykonywania decyzji logistycznych w obszarze magazynu
    • Doświadczenie związane z optymalizacją powierzchni magazynowej
    • Doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem oraz wszystkimi procesami magazynowymi, poparte sukcesami
    • Uczciwość i zaangażowanie
    • Znajomość funkcjonowania systemów WMS, POS,
    • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
    • Znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ,
    • Dodatkowy atutem będzie ukończony kurs lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw e-commerce

    OFERUJEMY

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Pracę na samodzielnym stanowisku
    • Budowanie własnego zespołu i poznanie branży internetowej od początku powstawania firmy
    • Pracę w przyjaznej atmosferze