Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O OO firmie

  • Skórzewo (pow. poznański)

    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizowanie oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem dwóch Magazynów oraz procesów logistycznych na poziomie niezbędnym do sprawnej realizacji procesów przyjęć surowców i materiałów, obsługi linii produkcyjnych, magazynowania i dystrybucji wyrobów gotowych i działania systemu ERP i WMS

  • Zarządzanie gospodarką paletową, zapasami oraz współpracą z magazynami zewnętrznymi

  • Zarządzanie podległym zespołem (planowanie, organizowanie, koordynowanie, motywowanie, rekrutowanie)

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji magazynowej

  • Współpraca z Działem Produkcji, Handlowym, Zakupów, Kontroli Jakości oraz Księgowości

  • Aktywne wdrażanie filozofii SLIM

  • Przygotowanie i uczestnictwo w okresowych inwentaryzacjach zapasów magazynowych

  • Planowanie optymalnego wykorzystania infrastruktury magazynowej

  • Dbałość o efektywność, terminowość oraz jakość realizowanych zleceń

  • Modelowanie i optymalizacja kosztów w podległym obszarze

  • Raportowanie wyników pracy Przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych

  • Nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów bezpieczeństwa

  • Definiowanie, zarządzanie i optymalizowanie procesów magazynowych w zgodzie z ideą ciągłego doskonalenia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze magazynu oraz zarządzanie zespołem min. 2 lata (warunek konieczny)

  • Praktyczna znajomość procesów logistycznych oraz rozumienie pracy magazynu

  • Wykształcenie wyższe

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z pracownikami na różnych stanowiskach oraz zdolność do budowania pozytywnej atmosfery z zespole

  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie w zakresie delegowania zadań, komunikacji, motywowania (warunek konieczny)

  • Elastyczność i zdolność przystosowania się do dynamicznego i zmieniającego się środowiska pracy

  • Otwartość i chęć rozwoju

  • Wysoka samodzielność i poczucie odpowiedzialności

  • Doskonała umiejętność priorytetyzacji zadań oraz organizacji pracy własnej i zespołu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Znajomość systemów klasy ERP i WMS

  • Wiedza z zakresu metodologii i narzędzi Lean

  • Praktyczna znajomość MS Excel

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych WJO I

To oferujemy

  • Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od 6:00 do 9:00

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie (wybudowany w 2018r)

  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem

  • Darmowy dojazd z Ronda Kaponiera, Górczyna, Junikowa, Skórzewa, Przeźmierowa

  • Parking na terenie firmy

  • Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich (pakiety już od 1zł/mc)

  • Kartę sportową Multisport

  • Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego (2x60min w tyg.)

  • Karty przedpłacone na Święta Bożonarodzeniowe o wartości nawet do 1000zł

  • Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 500zł

  • Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe

  • Budżet działowy na szkolenia zewnętrzne odnawiany co roku

  • Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych

  • Nagrody pieniężne za polecenia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O O

Czołowy producent wafli ryżowych i kukurydzianych w Polsce. Posiadając 30-letnie doświadczenie na rynku pracy wiemy jak ważny jest kapitał ludzki w rozwoju całej firmy.

Naszym pracownikom zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, ciekawych projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego. Ciągły rozwój firmy oraz bardzo dobre wyniki biznesowe sprawiają, że nasi pracownicy mogą spokojnie patrzeć w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy