Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    (woj. śląskie)

    WarMan/13/02/2018/śl

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy magazynu, m.in. odbiorów, transportu, przechowywania materiałów i produktów, sporządzanie zamówień,
    • Nadzór nad działalnością magazynu,
    • Organizowanie pracy personelu magazynu,
    • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów,
    • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
    • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,
    • Kontrola magazynu oraz jego wyposażenia (zlecanie napraw/wymiany sprzętu),
    • Odpowiadanie za reklamacje

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym / komunikatywnym,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive lub produkcyjna),
    • Znajomość zagadnień związanych z logistyką, produkcją, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją,
    • Znajomość praktyk związanych z magazynowaniem oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem,
    • Obsługa komputera (MS Excel, MS Word, system klasy ERP)

    Klient oferuje:

    • Pracę w zakładzie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcyjne,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie automotive,
    • Dodatkowy pakiet benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.