Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Bondioli Pavesi Sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 71
    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

Bondioli Pavesi Sp. z o.o.

Poznańska 71

Słupsk

BONDIOLI & PAVESI to włoska firma obecna na rynku od 1950r. Specjalizuje się w produkcji podzespołów układów przenoszenia napędu. Obecnie firma Bondioli & Pavesi obecna jest na rynkach w ponad 50 krajach i jest liczącym się producentem wałów przegubowych, przekładni oraz układów hydraulicznych do zastosowań rolniczych i przemysłowych. W Polsce Bondioli & Pavesi Sp. z o.o. działa od roku 1994 jako filia grupy Bondioli & Pavesi S.A. prowadząca działalność handlową i obsługująca producentów maszyn rolniczych i przemysłowych na terenie całego kraju. Firma posiada sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie. Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzór procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu (przyjęcia, wydania, pakowania, wysyłki, )
  • optymalizowanie działań magazynu
  • organizacja, kierowanie i nadzór pracą podległego zespołu
  • nadzorowanie i koordynowanie współpracy z przewoźnikami
  • współpraca z innymi działami firmy w niezbędnym zakresie
  • przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz BHP podległego zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub logistyczne
  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania zespołem
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoka dyscyplina i kultura pracy
  • dokładność, rzetelność i uczciwość
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat.B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia, kartę Multisport
  • pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne