Oferta pracy

Kierownik Magazynu

ZadbanoO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie pracy magazynu

  • Zapewnienie płynnego oraz efektywnego przepływu towarów

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Realizowanie uzgodnionych wskaźników operacyjnych oraz ich bieżąca kontrola

  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową

  • Zarządzanie siecią transportową z naciskiem na efektywność działań

  • Sporządzanie dokumentów magazynowych raportów oraz zestawień

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem

  • Mile widziana znajomość branży transportowej

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu

  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji międzyludzkich

  • Umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, docelowo na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Pracujemy w 16 oddziałach w Polsce. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy