Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu Sosnowiec

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Inwestycyjna 4, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Inwestycyjna 4

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów oraz prawidłowego przebiegu procesów magazynowo – logistycznych

  • Zarządzanie zespołem pracowników, w tym także dbanie o ich zaangażowanie

  • Nadzór nad efektywnym zarządzaniem przestrzenią magazynową, odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość wykonywanych zadań w centrum dystrybucyjnym (rozładunki i załadunki, kompletowanie zleceń, obsługa magazynu, administracja)

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów magazynowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz wyników

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur, przepisów i instrukcji stanowiskowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w magazynie oraz w efektywnym zarządzaniu min. 40-sto osobowym zespołem pracowniczym

  • Masz doświadczenie w optymalizowaniu procesów magazynowych

  • Potrafisz motywować i inspirować innych do działania

  • Potrafisz przygotowywać analizy, pracować na wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych, lubisz pracę z Excelem

  • Świetnie znasz procesy magazynowe

  • Potrafisz zapewniać odpowiednie warunki pracy zgodnych z wymogami BHP oraz procedurami obowiązującymi w magazynie

  • Znasz język angielski na poziomie min A2

  • Lubisz pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy

  • Wykazujesz się skutecznością i odpowiedzialnością w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • Możliwość dynamicznego rozwoju umiejętności i kompetencji w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL

  • Realizację ambitnych wyzwań, kreowanie rozwiązań na bazie własnych narzędzi i doświadczeń

  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań

  • Współpracę z dużymi firmami, liderami w swoich branżach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji - pracy oraz imprez integracyjnych.

Przewiń do profilu firmy