Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

KSH STEEL sp. z o.o.

  • Śrem

    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wszystkie etapy procesu logistycznego, począwszy od rozładunku, przechowywaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką

  • optymalizacja procesów magazynowych i współpracy międzydziałowej

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP, przestrzeganie Kodeksu Pracy, podnoszenie standardów pracy

  • czynny udział w procesie tworzenia weryfikacji i nadzorowania procedur dotyczących procesów magazynowych

  • organizowanie, planowanie i zarządzanie podległym personelem w sposób umożliwiający osiąganie założonych wydajnościowych i jakościowych celów

  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich poprzez odpowiednią motywację oraz stałe utrzymywanie odpowiednich kompetencji pracowników

  • ciągłe dążenie do poprawy efektywności i jakości procesów

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi oraz kilkudziesięcioosobowym zespołem;

  • umiejętności efektywnego motywowania pracowników;

  • dobrej organizacji pracy własnej oraz skutecznego koordynowania działań podległego zespołu

  • innowacyjności i kreatywności w działaniu;

  • znajomość programu Excel;

  • preferowane wyższe wyksztalcenie kierunki techniczne lub logistyczne;

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;

  • znajomości języka angielskiego albo język niemiecki na poziomie komunikatywnym;

  • gotowość do pracy dwuzmianowej;

To oferujemy

  • Pracę w firmie produkcyjnej – branża metalowa

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

KSH Steel to firma rodzinna funkcjonująca i rozwijająca się od ponad 40 lat na rynku krajowym i zagranicznym. Zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowych. Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych takich obiektów jak: hale produkcyjne, hale magazynowe, ciągi technologiczne, obiekty użyteczności publicznej (dworce kolejowe, porty lotnicze, centra handlowo-usługowo rozrywkowe), infrastrukturalnej (wiadukty kolejowe i drogowe, kładki dla pieszych), budynki biurowe oraz wielu innych konstrukcji specjalistycznych.

Przewiń do profilu firmy