Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

DSV SolutionsO firmie

  • Stare Gnatowice (pow. warszawski zachodni)
    Stare Gnatowice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji celów budżetowych i jakościowych poprzez właściwą organizację pracy w podległym obszarze.
  • Efektywne zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi i technicznymi dla realizacji zadań związanych z obsługą towarów.
  • Optymalizacja procesów magazynowych oraz kosztów operacyjnych.
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z czasem pracy, produktywnością pracy, realizacją planów i celów jakościowych itp.
  • Kierowanie kilkunastoosobowym zespołem oraz dbałość o rozwój Pracowników.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji.
  • Reprezentowanie swojego obszaru w kontaktach z obecnymi i potencjalnymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Posiadasz bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Sprawnie budujesz i motywujesz zespół.
  • Co najmniej kilka lat operacyjnie zarządzałeś/łaś magazynem.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu optymalizacji procesów magazynowych.
  • Praca pod presją czasu i wyników jest Twoim naturalnym środowiskiem.
  • Chcesz realnie wpływać na zarządzany biznes.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Projekty CSR
  • Work-life Balance

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • nowoczesne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualne oferty pracodawcy
SOL/GNA/KM/032021

Kierownik Magazynu, Stare Gnatowice (pow. warszawski zachodni)