Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Straszyn (pow. gdański)

    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta na stanowisko Kierownik Magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem poprzez motywowanie jak i również ocenianie pracy podległego zespołu,

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań w magazynie logistycznym (rozładunki i załadunki, obsługa magazynu, administracja)

  • Nadzorowanie i kontrola nad dokumentacją magazynową, współpraca z Klientami,

  • Raportowanie.

Wymagania pracodawcy

  • Wysokie predyspozycje i potencjał do zarządzania ludźmi oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 10 osób,

  • Dobra znajomość procesów magazynowych i żyłka innowatora,

  • Samodzielność i praca pod presją czasu,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.

Pracodawca oferuje

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dodatki okolicznościowe,

  • Możliwość rozwoju w firmie o globalnym, międzynarodowym zasięgu, lidera w branży TSL,

  • Udział w projektach optymalizujących procesy magazynowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Sportowa

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą